Головна - Компанія «Alma Mramor» - виробник виробів з натурального кварцового каменю, мармуру і граніту._2
+380 67 944-10-20, +380 66 323-76-70
м.Київ, ул.Лютнева, 58г
previous arrow
next arrow
Slider

Натуральний і штучний камінь для кухні, ванни, передпокої, каміна, сходи, зовнішніх робіт.

Ми професіонали своєї справи, працюємо більше 20 років в галузі. ALMA MRAMOR є імпортером і офіційним дистрибутором натурального і штучного каменю в Україну, Наша продукція продається оптом і в роздріб. Ми створюємо дизайн і втілюємо його в життя для наших замовників.

Висока якість

Великий склад

Постійні клієнти

Знавці своєї справи

Чотири простих кроки

для втілення вашої мрії

bathroom-2

Довіряючи виготовлення виробів з каменю Alma Mramor, Ви отримуєте гарантовану якість і максимальний результат!

Необхідно обов’язково проконсультуватися з нашим менеджером по типу каменю, колірній палітрі, варіантах виготовлення, бюджету. Для цього ви можете зателефонувати до нас за телефонами +380 67 944-10-20, +380 66 323-76-70, або написати повідомлення на електронну пошту alma-mramor@ukr.net. Ми будемо раді відповісти вам на всі питання!

Компанії «Alma Mramor» працює по всій Україні з 2008 року. За цей час реалізовано понад 6000 проектів, як в приватному, так і в комерційному будівництві. Багато з проектів були здійснені у співпраці з будівельними компаніями, архітектурними та дизайнерськими студіями, нашими партнерами. Після консультації наші дизайнери створюють проект вироби з натурального або штучного каменю з 3D візуалізацією. Проектування виробів із натурального і штучного каменю включає следеющіе етапи:

  • Виїзд замірника
  • Розробка робочої документації і креслень
  • Селекція каменю
  • Розкладка вироби в слеби
  • Виготовлення вироби з каменю на виробництві (від 2 днів)

Ми доставляємо виріб, а виріб приносить задоволення.

Ми намагається зробити все процеси від моменту замовлення вироби до доставки і монтажу продукції максимально швидкими. Ви отримуєте вироби на складі нашої компанії або на ваш об’єкт для подальшого монтажу і установки. Або виріб привезуть точно за вказаною вами адресою. Вартість доставки уточнюйте у менеджера.

Перед установкою вироби, наш спеціаліст для узгодження дати і час установки, наші збирачі виїжджають на об’єкт і виробляють установку вироби на об’єкті в зазначені терміни.

Наші клієнти

Відгуки наших клієнтів і партнерів

Мне понравился профессиональный подход, четкость выполнения поставленных задач. Свою работу делают качественно и в срок. Спасибо за плодотворное сотрудничество! Рекомендую

testimonail Людмила Школьникова

Работы с камнем — это настоящее искусство. Работы Ваших мастеров замечательные. Они вкладывают в камень душу, заставляют камень играть всеми оттенками комфорта, изящества, теплоты и благородства. УДАЧИ!!!

testimonail Наталия Шевченко

Качественная работа выполненная в срок по оптимальной цене, что может быть лучше?) Однозначно рекомендую! Отдельное спасибо, что вошли в наше положение и без доплаты учли все наши пожелания и правки:)

testimonail Виктор Фантаев
[contact-form-7 id=»3394″ title=»1822″]

Публікації

Статті, замітки, поради та наш особистий досвід

Отримайте професійні послуги  (066) 323-76-70, (067) 944-10-20